czerwca 17, 2017

Bonjour

Długo się zbierałam, żeby zacząć moją działalność w blogsferze, naprawdę dłuuugo! W końcu nadszedł ten czas, w którym piszę swojego pierwszego posta na tym blogu. Tak właściwie trudno jest mi zacząć, bo wiem, że pierwsze wpisy nie należą do tych najciekawszych, ale od czegoś trzeba zacząć, nie? Wypadałoby się przedstawić, powiedzieć coś o sobie i swoich zainteresowaniach. Okej, w takim razie do dzieła.
Mam na imię Ola i mam 16 lat (rocznik 2000). Uczę się w 1 liceum na profilu humanistycznym.

Od dziecka byłam związana z muzyką, a dokładnie ze śpiewaniem. Należałam do zespołu musicalowego, występowałam raz za granicą, a także uczestniczyłam w warsztatach wokalnych. W wolnych chwilach lubię robić zdjęcia - nie nazywam siebie fotografem, to chyba zbyt duże słowo, jak na moje zaangażowanie, bo fotografuję po prostu wtedy, kiedy mam na to ochotę. Często robię zdjęcia dla znajomych oraz przyrody - to drugie na pewno będziecie mieli okazję zobaczyć. Od prawie trzech lat pogłębiam wiedzę na temat zdrowego odżywiania i staram się włączać to w życie, oprócz tego regularnie ćwiczę w domu. Zdrowy i aktywny styl życia sprawia mi mnóstwo satysfakcji i sprawia, że jestem szczęśliwsza (pewnie słyszeliście o słynnych endorfinach). Jestem osobą, która lubi mieć wszystko zaplanowane i zorganizowane. Staram się czerpać inspirację i motywację z przeróżnych źródeł, którymi zapewne się z Wami wkrótce podzielę. 
Trudno jest pisać o sobie, więc może na tym poprzestanę. Poznacie mnie z pewnością bliżej, jeśli zdecydujecie się śledzić moją stronę na bieżąco - będzie mi bardzo miło.

8 komentarzy:

 1. Miło się zapowiada :)
  Pozdrawiam i zachęcam również do obserwacji :)

  rozmarzonaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie życzymy Ci powodzenia! Jakbyśmy miała jakieś pytania dotyczące blogosfery- śmiało pisz, bo siedzimy w tym już 3 lata!:*

  Buziaki,
  www.twinslife.pl (klik)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Ola! Miło powitać Cię w naszym gronie blogosfery :D Życzę powodzenia, ja również jestem związana ze śpiewem <3

  Zaobserwuj jak się spodoba♥Buziaki xx ZYCIEDLAPASJI.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzymy powodzenia oraz wytrwałości w blogowaniu :).
  Obserwuję,miło by było gdybyś się odwdzięczyła ;).
  Zapraszamy do nas :).
  fashion--twins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieje, że Ci sie uda to rozwinąć, powodzenia!
  Only Dreams

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia w tym blogowym świecie <3
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 byaleks , Blogger